Susipažinkite su KB Components

KB Components, buvęs Konstruktions-Bakelit AB, siūlo patį trumpiausią sprendimą nuo idėjos sumanymo iki plastikinės detalės gamybos pažangioje inžinerinėje pramonėje.
Mes turime kompetencijas ir žinome, kaip įvaldyti technologijas bei medžiagas daugelyje polimerų segmentų.

 

Įmonė buvo įkurta 1947 metais. KB Components būstinė yra įsikūrusi Örkelljunga mieste, pietinėje Švedijoje. Mes didžiuojamės, kad didelė mūsų patirtis leidžia mūsų klientams taip natūraliai mus pasirinkti. Todėl ir šiandien turime daug patenkintų ir lojalių Klientų, kurie buvo su mumis nuo pat pradžių.

 

Per pastaruosius  metus, mes patyrėme keletą labai teigiamų pokyčių, ir kaip tik todėl stiprios šiandieninės mūsų pozicijos kuria mums puikias ateities perspektyvas. Mes turime aukšto lygio techninių kompetencijų, dirbant įvairiose pramonės šakose, kas užtikrina mūsų kaip partnerių patikimumą ir atsakomybę. Natūraliai augdami ir vykdydami kitų įmonių įsigijimus, mes sukomplektavome gerai subalansuotą produktų ir klientų portfelį. Tai suteikia tvarumą, apsaugotą nuo pokyčių, vykstančių įvairiuose pramonės sektoriuose.

 

Mes turime gamyklas Örkelljunga (Švedija), Anderstorp (Švedija), Kaune (Lietuva), o neseniai įsigijome įmonę mieste Puebla (Meksika)  ir pradėjome veiklą Wuxi mieste (Kinija).
Šiandien mes esame viena iš didžiausių Skandinavijos tiekėjų, siūlanti modernius ir aukštųjų technologijų gamybos produktus. Mūsų strategija yra ir toliau plėtoti sėkmingą bendradarbiavimą su klientais, tiek esamose, tiek ir naujose rinkose. Kaip gamybos lyderiai  techninių plastikų gamyboje, KB Components mato savo sėkmingą ateitį per savo atsakingą darbą ir didėjantį bendradarbiavimą!

UAB „KB Components“ sėkmingai įgyvendino ES finansuojamą projektą

UAB „KB Components“ baigė įgyvendinti Europos Sąjungos finansuojamą projektą „KB Components UAB gamybos plėtra“. Įmonės projektas buvo vykdytas pagal priemonę „InvestLT+“ ir finansuotas Europos regioninės plėtros fondo.

 

Bendra projekto vertė – 649.397,66 Eur.

Paramos suma – 97.278,99 Eur.

 

Projekto tikslas – įsitvirtinti Lietuvos ir užsienio šalių plastiko gaminių gamintojų rinkoje. Projekto lėšomis buvo įsigyta nauja kokybiška metalo apdirbimo įranga, atliktos investicijos į vidinius inžinerinius tinklus. Išaugę rinkos reikalavimai produkto kokybei, mažas darbo našumas, klientų poreikių augimas skatino UAB „KB Components“ investuoti į naują įrangą, kuri privalėjo padidinti gamybos pajėgumus ir spartą, būti šiuolaikiška, moderni, naši ir atitinkanti visus ES reikalavimus.

 

Sėkmingai įgyvendintas projektas padės plėsti įmonės gaminamos produkcijos asortimentą, didinti darbo našumą, skatinti apyvartos ir eksporto augimą.